Laser hair removal

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با سرعت و دقت بالایی می تواند موهای زائد اذیت کننده هر شخصی را به راحتی بردارد و زیبایی دو چندانی به اندام های بدن و صورت افراد بدهد.

یکی از دستگاه ها و تکنولوژی هایی که امروزه جای خود را در صنعت پزشکی و زیبایی باز کرده , مربوط به حذف موهای زائد بدن و صورت است.

شما در دکتر با تو می توانید با نحوه لیزر موهای زائد , مزایا و عوارض بعد از لیزر موهای زائد, نکته هایی که باید قبل و بعد از لیزر رعایت کنید, نحوه لیزر موهای زائد مردان و زنان و همچنین با هزینه های لیزر موهای زائد بیشتر آشنا شوید و با شناخت بهتری نسبت به لیزر موهای زائد خود اقدام کنید.

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد سوال بسیاری از افراد است. به طور کلی می توان گفت لیزر موهای زائد بی خطر است. ولی در نظر بگیرید که مثل بسیاری از عمل ها این عمل هم عوارضی دارد که موقتی هستند و خود به خود بعد از عمل از بین می روند.

عوارض لیزر موهای زائد از نظر طب سنتی

اگر به مو به عنوان راهی برای دفع مواد زائد بدن نگاه کنیم, متوجه خواهیم شد که لیزر و سوزاندن مو چه عوارضی در پی خواهد داشت؛ این کار باعث حبس دوده در بدن و ایجاد سوء مزاج در بافتی می شود که مو از آن می‌رویید.

پماد زایلاپی

پماد زایلاپی یک کرم موضعی است که در 30 گرم آن، 5 گرم لیدوکائین و 5 گرم پریلوکائین هست. این پماد را برای مصارف مختلفی می سازند ولی بیشترین کاربرد آن در عمل های سطحی زیبایی و انجام لیزر موهای زائد است.

عوارض لیزر صورت برای لک

لیزر صورت برای حذف لک ها هم کاربرد دارد. نظر پزشک ها این است که می توان با دارو لک های صورت را از بین برد. پس بهتر است اول با دارو برای درمان لک های صورت اقدام کنید و در صورت جواب نگرفتن به سراغ لیزر صورت برای لک بروید.