Laser hair removal

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با سرعت و دقت بالایی می تواند موهای زائد اذیت کننده هر شخصی را به راحتی بردارد و زیبایی دو چندانی به اندام های بدن و صورت افراد بدهد.

یکی از دستگاه ها و تکنولوژی هایی که امروزه جای خود را در صنعت پزشکی و زیبایی باز کرده , مربوط به حذف موهای زائد بدن و صورت است.

شما در دکتر با تو می توانید با نحوه لیزر موهای زائد , مزایا و عوارض بعد از لیزر موهای زائد, نکته هایی که باید قبل و بعد از لیزر رعایت کنید, نحوه لیزر موهای زائد مردان و زنان و همچنین با هزینه های لیزر موهای زائد بیشتر آشنا شوید و با شناخت بهتری نسبت به لیزر موهای زائد خود اقدام کنید.

هر یک از افراد دارای الگوی رشد موی متفاوتی هستند و این مدت زمان ریزش هر یک از افراد را متفاوت می کند. بعد از اینکه جالسات لیزر را به صورت مرتب انجام دادید بعد از آن جلسه ها فولیکول موهای زائد شما با لیزر خشک می شوند و بعد از مدتی این موها شروع به ریزش می کنند و دوباره رشد نمی کنند.
ادامه مطلب ...
لیزر به اطراف موهای زائد گرما وارد می کند و این گرما به فولیکول مو انتقال می یابد و منجر به از بین رفتن پیاز موهای زائد می شود. باید بدانید که از بین رفتن موهای زائد برای همیشه است. با این روش امکان رویش دوباره موهای زائد وجود ندارد. در ضمن به پوست شما نیز صدمه ای نمی رسد.
ادامه مطلب ...