در حال مرور: تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس چیست؟ (Botox Injections) , چه کسانی نباید بوتاکس کنند؟ , مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس , محل تزریق بوتاکس , قبل و بعد بوتاکس , تزریق بوتاکس در واژن , هزینه تزریق بوتاکس , قیمت بوتاکس , تزریق بوتاکس به پیشانی :
تزریق بوتاکس یک روش زیبایی تزریقی است که مواد این تزریق شامل سم رقیق شده بوتولیسم است که با شل کردن عضلات باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست و به ویژه پوست صورت می شود. چین و چروک های افقی پیشانی و خط های ابرو, اخم و خنده با تزریق بوتاکس به راحتی از بین می روند.
برای اطلاع از نحوه تزریق بوتاکس و مزایا و خطرات احتمالی تزریق بوتاکس, دوره نقاهت بعد از تزریق بوتاکس و هزینه تزریق بوتاکس مطالب دکتر با تو را با عنوان تزریق بوتاکس دنبال کنید. در این بخش سعی می کنیم مقاله هایی کاربردی در این باره قرار دهیم تا شما با شناخت بیشتری نسبت به این عمل زیبایی اقدام کنید.

خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس باعث جا به جایی مواد تزریقی می شود و اگر این مواد به نواحی دیگر صورت منتقل شوند حالتی بسیار خطرناک پیدا می کنند. بنابراین بعد از بوتاکس نباید خوابید تا اثرگذاری بوتاکس کامل شود.

بوتاکس یکی از بی عارضه ترین روش های درمانی است. به همین دلیل گاهی به وسیله افراد غیر پزشک نیز انجام می شود. تزریق بوتاکس در افراد جوان تر نتیجه بهتری می دهد. در افراد پیر به دلیل افتادگی پوست و نبودن بافت محکم زیرپوستی ماده تزریقی به سمت پایین جابجا می شود که باعث برآمدگی و احتمالا شلی عضله/محل ناخواسته می شود.