میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن چیست؟, نحوه میکروپیگمنتیشن (Micropigmentation), میکروپیگمنتیشن ابرو, کاربردهای میکروپیگمنتیشن, آیا میکروپیگمنتیشن درد هم دارد؟, فواید و معایب آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن و هزینه میکروپیگمنتیشن: میکروپیگمنتیشن یک روش زیبایی است که با انجام آن می توانید آرایش دائمی داشته باشید و با انجام آن دیگر لازم نیست نگران آرایش خود باشید. در این روش زیبایی با کمک دستگاه هایی رنگدانه های هماهنگ با پوست تان در لایه های مختلف آن کاشته می شود تا چهره شما متعادل تر و زیباتر باشد. با این روش زیبایی می توانید مژه های کم پشت تان را پرپشت، خط لب و پلک هایتان را زیباتر کنید و یک خط چشم دائمی روی پلک بالا و پایین داشته باشید, همچنین می توانید ابروی خود را زیادتر و یا جایگزین کنید. کلا همه کارهایی که در آرایش بر روی صورت تان انجام می دهید در میکروپیگمنتیشن قابل پیاده سازی بر صورت تان است با این تفاوت که این روش دائمی و ایمن است. برای اینکه درباره میکروپیگمنتیشن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و با نحوه انجام میکروپیگمنتیشن آشنا شوید مطالب کاربردی دکتر با تو را دنبال کنید.

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب زیباسازی دائمی لب ها می باشد که تقارن و اندازه لب ها را متناسب می کند و سفیدی بیش از حد و سیاهی های لب را از بین می برد. برای انجام این عمل زیبایی باید یک متخصص با تجربه پیدا کنید تا عملی کامل و موفقیت آمیز داشته باشید.

عوارض میکروپیگمنتیشن

اصلی ترین عوارض میکروپیگمنتیشن زمانی بروز می کند که شما به رنگدانه های کاشته شده حساسیت داشته باشید. همچنین اگر بعد از عمل کاشت پشیمان شوید باید با لیزر آنها را پاک کنید که مشکلات خاص خودش را دارد.