لیپولیز

لیپولیز یا لیپولیزر یک روش زیبایی است که با آن می‌توان توده‌های سفت چربی‌های زائد اطراف پهلو، باسن، غبغب و صورت را خارج کرد و تناسب خوبی به این نواحی داد. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که ورزش و رژیم غذایی برای از بین بردن چربی‌های اضافی‌تان کارآمد نیستند، می‌توانید لیپولیزر را امتحان کنید. این عمل تخلیه چربی با داروی بیهوشی موضعی بر روی ناحیه‌ای از بدن که چربی بیش از اندازه‌ای دارد انجام می‌شود. این عمل زیبایی روشی برای لاغری همه اندام‌های بدن نیست و فقط نواحی و مقدار خاصی از چربی‌های شما را از بین می‌برد. با دکتر با تو همراه باشید تا درباره لیپولیز بیشتر بدانید و با مزایای لیپولیز، چه کسانی می‌توانند لیپولیز کنند، چه کسانی نمی‌توانند لیپولیز کنند، عوارض لیپولیز، هزینه و قیمت لیپولیز، لیپولیز صورت آشنا شوید.

روش‌های کوچک شدن شکم و پهلو
هزینه لیزر لیپولیز شکم چقدر است؟

تعیین هزینه لیزر لیپولیز شکم به وضعیت بیمار, ناحیه لیپولیز, مقدار چربی های اضافی, وسعت ناحیه درمانی, تعداد جلسات درمانی, دستمزد جراح و غیره بستگی دارد که بعد از مشورت با پزشک مشخص می شود.

لیپولیز چیست و معایب آن

لیزر لیپولیز یا همان لیپولیزر یک روش زیبایی و تناسب اندام است که توده های سفت چربی های زائد اطراف پهلو, باسن, غبغب و صورت را حذف می کند. این روش برای کسانی مناسب است که با ورزش و رژیم غذایی نمی توانند چربی برخی نواحی از بدن شان را از بین ببرند. این روش معایب شناخته شده ای ندارد و عوارض آن در مقایسه با سایر روش های مکش چربی بسیار کم است.