در حال مرور: کرایولیپولیز

کرایولیپولیز چیست؟ (Cryolipolysis) , نحوه انجام کرایولیپولیز , عوارض کرایولیپولیز , چه کسانی می توانند کرایولیپولیز کنند , چه کسانی نمی توانند کرایولیپولیز کنند , هزینه و قیمت کرایولیپولیز , نظرات در مورد کرایولیپولیز :
کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ (پیکر تراشی سرد) عمل زیبایی است که در آن حجم شکم کم می شود. این عمل کاهش سایز شکم با فریز کردن چربی ها با کمک دستگاهی به همین نام انجام می شود. بعد از حذف چربی ها توسط کبد از بدن خارج می شوند. این عمل زیبایی شکم نیازی به بستری شدن نداشته و دوره بهبودی آن نیز سریعتر زمان ممکن است و کساین که این عمل را انجام داده اند از آن رضایت دارند و توانسته اند شکمی متعادل با سایر اندام های خود داشته باشند. برای اینکه با روش کرایولیپولیز به صورت کامل آشنا شوید و همه چیز را درباره آن بدانید با دکتر با تو همراه باشید.

روش های زیادی برای کوچک کردن شکم و پهو وجود دارد. در این نوشته با روش های طبیعی و خانگی و همچنین با روش های جراحی آنها آشنا می شوید. باید بدانید که این روش ها برای کوچک کردن و لاغری موضعی اندام های بدن شماست و تمام چربی های بدن تان را یکجا حذف نمی کنند.