مشاهده دسته بندی

زیبایی

فواید عمل بینی

هزاران مرد، زن و کودک هر ساله به دلیل زیبایی و همچنین مسائل عملکردی به جراحی زیبایی بینی روی می آورند. برای بسیاری از این افراد، این عمل باعث تغییر زندگی شان می شود.

دستگاه لیزر خانگی خوبه؟

امروزه از بین بردن موهای زائد قسمت های مختلف بدن تبدیل به یکی از دغدغه های اساسی مردان و زنان شده است. افراد راه های مختلفی را برای این کار امتحان می کنند. لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای حذف این موهای مزاحم است.

لیزر موهای زائد خانگی

یافتن روش مناسب حذف موهای زائد روندی است که باید فرد دنبال کند. اگر موم زدن را امتحان کردید و بسیار دردناک بود و اصلاح با آن بسیار وقت گیر دیدید، لیزر موهای زائد ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد - بسیاری از افراد از لیزر موهای زائد خود ترس و نگرانی بی مورد دارند. خیلی ها می پرسند، آیا لیزر موهای زائد برای پوست من مضر است؟ یا لیزر موهای زائد عوارض وحشتناکی دارد؟ در این نوشته سعی می کنیم این نگرانی شما…

عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد سوال بسیاری از افراد است. به طور کلی می توان گفت لیزر موهای زائد بی خطر است. ولی در نظر بگیرید که مثل بسیاری از عمل ها این عمل هم عوارضی دارد که موقتی هستند و خود به خود بعد از عمل از بین می روند.

عوارض لیزر موهای زائد از نظر طب سنتی

اگر به مو به عنوان راهی برای دفع مواد زائد بدن نگاه کنیم, متوجه خواهیم شد که لیزر و سوزاندن مو چه عوارضی در پی خواهد داشت؛ این کار باعث حبس دوده در بدن و ایجاد سوء مزاج در بافتی می شود که مو از آن می‌رویید.