مشاهده دسته بندی

زیبایی

روش های کوچک شدن شکم و پهلو

روش های زیادی برای کوچک کردن شکم و پهو وجود دارد. در این نوشته با روش های طبیعی و خانگی و همچنین با روش های جراحی آنها آشنا می شوید. باید بدانید که این روش ها برای کوچک کردن و لاغری موضعی اندام های بدن شماست و تمام چربی های بدن تان را یکجا…

لایه برداری پوست با لیزر

لایه برداری پوست با لیزر کمترین عارضه و درد را دارد و با کمک لیزر فقط بخش های آسیب دیده پوست ترمیم می شود. بعد از این عمل نتایج آن به صورت ملموسی در پوست شما احساس خواهد شد و شما شاهد پوستی سالم و صاف و بدون هیچگونه لک و چین و چروکی خواهید…

قیمت پیلینگ

هزینه پیلینگ با توجه به میزان نیاز هر فرد به پیلینگ سطحی یا عمیق متفاوت است, به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد. بعد از معاینه و تشخیص پزشک هزینه و قیمت پیلینگ مشخص می شود.

هزینه میکرونیدلینگ چقدر است؟

هزینه میکرونیدلینگ برای همه افراد یکسان نیست. محاسبه هزینه میکرونیدلینگ بر اساس مواردی مانند نواحی مورد نظر, میزان انجام میکرونیدلینک بر روی آن نواحی, تعداد جلسه های درمانی, دستمزد پزشک و محل جغرافیایی مشخص می شود.

مضرات میکرودرم

میکرودرم پوست هیچ عارضه ای ندارد. مضرات میکرودرم زمانی ایجاد می شود که از وسایل درمانی غیر استریل و ضد عفونی نشده استفاده شود. استفاده از ابزارهای غیر استریل و نامناسب باعث ایجاد عفونت هایی در بیمار می شود که رهایی از آنها دشوار است.

عوارض کویتیشن

قرمز شدن و تحریک ملایم پوست از جمله عوارضی هستند که بیمار بعد از کویتیشن با آنها روبه رو می شود.البته این عوارض بعد از چند روز خود به خود از بین می روند.