مشاهده دسته بندی

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟ (Implant) , جنس ایمپلنت دندان چیست؟ , انواع ایمپلنت دندان ,مراحل ایمپلنت دندان , عوارض ایمپلنت دندان , مشکلات احتمالی بعد از ایمپلنت, آیا کاشت دندان درد دارد؟ , آیا درمان ایمپلنت با دندانپزشکی زیبائی سازگار است؟ , قیمت ایمپلنت و هزینه کاشت دندان :
ایمپلنت دندان پایه و اساس تیتانیومی هماهنگ با سلول های بدن است. از ایمپلنت های دندانی برای جایگزینی یک یا چند دندان پوسیده یا خراب شده و افتاده استفاده می کنند. بعد از گذاشتن ایمپلنت به وسیله دندانپزشک در درون استخوان فک، سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت شروع به استخوان سازی می کنند و باعث جوش خوردن استخوان فک به ایمپلنت می شوند. روند جوش خوردن غالبا ۳ تا ۴ ماه زمان نیاز دارد، بعد قسمت تاج و روکش دندان کار شده و روی پایه گذاشته می شود.
دکتر با تو به شما کمک می کند تا همه چیز را درباره ایمپلنت دندان بدانید و با آگاهی کامل نسبت به ایمپلنت دندان هایتان اقدام کنید.

در برابر شل شدن یا شکسته شدن، پیچ اباتمنت می تواند باعث عارضه های جدی دیگری باشد که شما را مجبور به جداسازی روکش از پیچ کند. در نتیجه روکش های سمان شونده متکی بر ایمپلنت احتمال دارد صدمه دیده و خراب شوند.
ادامه مطلب ...