colorectal

بیماری های مقعدی

بررسی به زبان ساده بیماری های مقعدی, انواع بیماری های مقعدی, راه های درمان بیماری های مقعدی در دکترباتو بخوانید.
هر کدام از بیماری های مقعدی علائم و نشانه هایی با خود دارند که برخی مواقع این علائم با همدیگر تداخل می کنند و تشخیص درست آنها از یکدیگر سخت می شود.

به همین خاطر نیاز به انجام آزمایش های دقیق است تا ناحیه دستگاه گوارش و مقعد به خوبی بررسی و معاینه شود تا بیماری به درستی تشخیص داده شود.

برای اینکه با انواع بیماری های مقعدی آشنا شوید و علائم و نشانه های هر یک از آنها را به خوبی بدانید دکتر با تو در کنار شماست تا با مطالبی که در این بخش قرار می دهد شما را راهنمایی کند. توجه به هر کدام از علائم در این گونه بیماری ها بسیار مهم است, و در صورت نادیده گرفتن آنها می تواند مشکلات جدی تری را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

اما پزشک متخصص با بررسی دقیق سابقه بیماری فرد و معاینه مقعد می تواند حدس درست تری را از وضعیت بیمار ارائه دهد. پس شما هر چقدر به این علائم مسلط باشید خواهید توانست در زمان مناسب به پزشک مراجعه کنید تا وی نظر قطعی و درمان مناسب با آن بیماری را به شما بدهد.

چگونه فست فودها می توانند خطر ابتلا به بیماری های مقعدی را افزایش دهند؟

اگر می خواهید به بیماری های مقعدی مبتلا نشوید, عادت های بد روزمره خودتان را اصلاح کنید. یکی از این عادت های بد, خوردن فست فود به جای خوردن خوراکی های طبیعی و فیبردار است.
ادامه مطلب ...