تزریق ژل

تزریق ژل لب و صورت یا تزریق ژل گونه عمل زیبایی است که برای زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت و بقیه ناحیه های بدن انجام می شود. تزریق ژل می تواند چین و چروک ها و ناهمواری های موجود در صورت و اندام های بدن را به صورت محسوسی از بین ببرد. همچنین از تزریق ژل می توان برای برجسته کردن لب و گونه ها, از بین بردن زاویه های گونه و فک که بعضی مواقع به زیبایی شخص لطمه می زند استفاده کرد. برای اینکه درباره تزریق ژل به نواحی مختلف بدن اطلاعات خوبی به دست بیاورید و همچنین درباره اینکه آیا تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی بیشتر بدانید و عوراض و مزایای هر کدام را به صورت تخصصی متوجه شوید و هزینه های هر کدام را با هم مقایسه کنید, می توانید با دکتر با تو همراه باشید.

کبودی بعد از تزریق ژل

کبودی بعد از تزریق ژل خیلی متداول است. برخی از تزریق ژل ها کبودی زیادی را با خود دارند. مثلا ژل های اسید هیالورونیک باعث کبودی پوست شما می شوند، چون آنها عمیق تر به درون پوست تزریق می شوند و از مواد با غلظتی ایجاد شده اند.

از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل

ورم کردن ناحیه تزریق ژل یکی از مشکلات بیمارانی است که برای این عمل جراحی زیبایی اقدام می کنند. مقدار مشخصی از ورم دور از انتظار نیست و با کمی رعایت و استفاده از مواد طبیعی می توان آن را به کل از بین برد. بعد از درمان غیرجراحی کلینیکی ورم سریعتر خوب می شود.

مراقبت بعد از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل باید مراقبت هایی را انجام دهید. برای آشنایی شما با این مراقبت ها در این نوشته سعی می کنیم به صورت مختصر به مراقبت های بعد از تزریق ژل بپردازیم.