کویتیشن

کویتیشن چیست؟ (cavitation) , کویتیشن در تهران , هزینه کویتیشن , کویتیشن تخفیف , نحوه درمان کویتیشن , لاغری موضعی با کویتیشن , عوارض کویتیشن : کویتیشن یک عمل زیبایی برای کم کردن چربی های زائد بدن است که با کمک امواج اولتراسوند و بدون جراحی انجام می شود , این امواج ضربه ها و تکانه هایی را به بافت های چربی وارد می کند و باعث شکستن و خرد شدن آنها شده و به صورت مایع در می آیند. این چربی های مایع شده یا در بدن می سوزند و یا از بدن دفع می شوند. این عمل زیبایی می تواند چین و چروک ها را صاف و گودی و پف زیر چشم ها را هم حذف می کند و باعث پوستی جوان تر و زیباتر می شود. در دکتر با تو می توانید مطالب دیگری در این موضوع پیدا کنید مطالبی که به هزینه کویتیشن, دستگاه خانگی کویتیشن , نحوه درمان کویتیشن , عوارض کویتیشن و مزایای آن می پردازند.

روش‌های کوچک شدن شکم و پهلو
عوارض کویتیشن

قرمز شدن و تحریک ملایم پوست از جمله عوارضی هستند که بیمار بعد از کویتیشن با آنها روبه رو می شود.البته این عوارض بعد از چند روز خود به خود از بین می روند.

هزینه کویتیشن

هزینه کویتیشن به عوامل زیادی وابسته است مثلا حجم چربی برداشته شده و وضعیت جسمانی فرد برای تعیین این هزینه بسیار مهم هستند که با معاینه توسط پزشک پوست مشخص خواهد شد.