میکرودرم پوست

میکرودرم پوست چیست؟ (Microdermabrasion), روش انجام میکرودرم , میکرودرم درد دارد؟ , مزایا و عوارض میکرودرم پوست , قبل از انجام میکرودرم , مراقبت های بعد از میکرودرم , هزینه و قیمت میکرودرم پوست: میکرودرم پوست یک روش حداقل تهاجمی زیبایی است که برای تمیز کردن و ترمیم پوست به کار می رود. میکرودرم پوست می تواند آسیب های ایجاد شده بر اثر نور خورشید، چین و چروک ها، خطوط ظریف، اثرات بالا رفتن سن در پوست، زخم آکنه، ملاسما و دیگر نگرانی ها و شرایط مرتبط با پوست را بهبود بخشد. در این روش با کمک یک دستگاه مخصوص که سطح آن دارای ساینده ای است, به آرامی لایه خارجی ضخیم پوست برمی دارد و باعث جوان سازی پوست می شود. دکتر با تو سعی می کند همه چیزهایی را که باید درباره میکرودرم پوست بدانید را در این قسمت جمع آوری کند تا شما با اطلاعات بیشتر و آگاهی کامل به روند میکرودرم پوست اقدام به این کار کنید.

مضرات میکرودرم

میکرودرم پوست هیچ عارضه ای ندارد. مضرات میکرودرم زمانی ایجاد می شود که از وسایل درمانی غیر استریل و ضد عفونی نشده استفاده شود. استفاده از ابزارهای غیر استریل و نامناسب باعث ایجاد عفونت هایی در بیمار می شود که رهایی از آنها دشوار است.

عوارض میکرودرم پوست صورت

برای اینکه عوارض میکرودرم پوست صورت به حداقل برسد باید نوع درمان درست انتخاب شود و همچنین محیطی که میکرودرم پوست صورت در آن انجام می شود باید کاملا استرلیزه باشد. این دو شرط می تواند از عارضه های بعد از میکرودرم پوست جلوگیری کند.