لایه برداری پوست

لایه برداری پوست چیست؟ (Dermabrasion) , انواع روش های لایه برداری پوست, لایه برداری پوست با لیزر , هزینه لایه برداری پوست , فواید لایه برداری پوست صورت : لایه برداری پوست یک روش بازسازی پوست است که با استفاده از یک دستگاه چرخان انجام شده و لایه های بیرونی پوست برداشته می شود و بعد از آن پوست شروع به رشد دوباره کرده و و پوستی ظریف و جوان تر جایگزین پوست قبلی می شود. لایه برداری پوست می تواند خطوط صورت را کاهش دهد و جای آکنه , جوش و زخم را به خوبی بهبود بخشد. لایه برداری پوست را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با سایر روش های زیبایی انجام داد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لایه برداری پوست و نحوه انجام آن و همچنین هزینه لایه برداری پوست و دوره نقاهت بعد از لایه برداری, مطالب دکتر با تو در این مورد را دنبال کنید.

لایه‌برداری پوست با لیزر

لایه برداری پوست با لیزر کمترین عارضه و درد را دارد و با کمک لیزر فقط بخش های آسیب دیده پوست ترمیم می شود. بعد از این عمل نتایج آن به صورت ملموسی در پوست شما احساس خواهد شد و شما شاهد پوستی سالم و صاف و بدون هیچگونه لک و چین و چروکی خواهید بود.

لایه‌برداری پوست صورت با دستگاه

لایه برداری در نتیجه تخریب اپیدرم (گاهی اپیدرم و درم) و به دنبال آن دوباره سازی ایپدرم و درم ایجاد می شود. لایه برداری پوست باید توسط فردی ماهر و با تجربه که کاملا مواد لایه برداری، عوارض و نحوه انتخاب بیمار را می داند انجام شود. دو نوع لایه برداری پوست وجود دارد. لایه برداری پوست TCA و لایه برداری پوست AHA. هر دو نوع این روش ها نسبتا بی خطر و بسیار اثرگذار هستند.