دکترباتو
بازدید 38
1

پماد زایلاپی

پماد زایلاپی یک کرم موضعی است که در 30 گرم آن، 5 گرم لیدوکائین و 5 گرم پریلوکائین هست. این پماد را برای مصارف مختلفی می سازند ولی بیشترین کاربرد آن در عمل های سطحی زیبایی و انجام لیزر موهای زائد است.

 

کاربردهای پماد زایلاپی

قبل از عمل لیزر و اپلاسیون و همینطور در عملهای سطحی زیبایی مثل میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ می توان از پماد موضعی و بیحس کننده زایلا-پی استفاده کرد.

با استفاده از این پماد موقع برداشتن موهای زائد در اپیلاسیون و یا حرارت پروب لیزر بیمار هیچ دردی احساس نمی کند. برای حذف موهای زائد در قیمت هایی مانند بیکینی و زیر بغل که پوست حساس تری دارند هم این پماد بهترین کارایی را دارد. درد لیزر و عمل های زیبایی را کاهش می دهد.

 

پماد زایلاپی برای زود انزالی

بیشتر داروهای درمان زود انزالی مهار کننده های نورونی هستند که سرتونین را بازجذب می کنند. ولی می توان از لیدوکائین که نوعی پماد زایلاپی است هم برای زود انزالی استفاده کرد. پیش از نزدیکی این پماد را روی سر آلت و ابتدای پوست آن می مالند تا زمان انزال دیرتر شود. البته ممکن است این پماد کیفیت رابطه را پایین بیاورد.

برای کم کردن درد دخول هم می توان این پماد را به دهانه واژن مالید تا بی حسی موضعی در این قسمت ایجاد شود و دردی احساس نشود.

 

پماد زایلاپی برای تاخیری

پماد زایلاپی برای تاخیری هم در جهت درمان زود انزالی و به تاخیر افتادن انزال مردان استفاده می شود. البته این پماد تاخیری همان لیدوکائین است که حالت بی حسی موضعی به آلت می دهد. مصرف بیشتر از دو درصد آن توصیه نمی شود و ممکن است عوارضی داشته باشد.

مصرف لیدوکایین 2.5 درصد + کرم پریلوکاین 2.5 درصد و کشیدن کاندم روی آلت بعد از نیم ساعت باعث دیر انزالی در مردان می شود. توجه کنید پیش از نزدیکی آلت را با صابون بشویید تا جلوی بی حسی بیش از اندازه آلت و واژن زن گرفته شود.

 

پماد زایلاپی برای تاتو

پماد زایلاپی برای تاتو هم استفاده می شود. اسپری لیدوکایین سبب کاهش رنگ پذیری می شود و بهتر از آن استفاده نشود وب ه جای آن از پماد بی حسی موضعی زایلاپی استفاده شود و با سلافن محکم پوشش داده شود.

پیش از زدن پماد زایلاپی بهتر است موهای زائد اطراف ناحیه مورد نظر با تیغ زده شود تا پماد اثر بهتری داشته باشد.

در زمان تاتو چشم بهتر است از بی حسی استفاده نشود چون رنگ را از بین می برد. البته این نکته هم هست که هر چقدر ناحیه تاتو بیحس تر باشد زنگ پذیری تاتو کمتر خواهد بود.

عکس پماد زایلاپی

عکس پماد زایلاپی

پماد زایلاپی برای بواسیر

برای اینکه درد بواسیر را در مراحل اولیه مبتلا شدن به بواسیر کم کنید می توانید از پماد زایلاپی برای بواسیر استفاده کنید. این پماد و لیدوکائین یک درمان فوری برای کاشه درد بواسیر است و به صورت کامل درد را از بین نمی برد.

پماد مجرای سدیم در غشای سلول های عصبی را می بندد و نمی گذارد پیام درد به سلول های عصبی برسد. این پمادها موضعی هستند و نواحی بواسیر زده را بی حس می کنند و درد را کمی آرام می کنند. این پمادها ممکن است ضد التهابی هم عمل کنند و ورم های بواسیر را هم کمی فروکش کنند.

این پمادها به صورت اسپری، ژل و مایع هم به فروش می رسند و بهتر است در دمای اتاق و دور از حرارت و رطوبت نگه داری شوند.

 

پماد زایلاپی برای اپیلیدی

کسانی که پوست حساس تری دارند و بدون بیحسی نمی توانند از اپیلیدی استفاده کنند، می توانند از پماد زایلاپی برای اپیلیدی برای بیحسی موضعی کمک بگیرند.

این پمادها کاربرد پزشکی دارند و برای اپیلیدی هم سودمند هستند. فقط برای تاثیرگذاری بیشتر یک ساعت پیش از اپیلیدی کردن از آنها استفاده کنید.

 

پماد زایلاپی نی نی سایت

 

قیمت کرم زایلاپی

 

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عادل متکلمی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. زهرا تیموری گفت:

    من این پماد و ماهی یبار برای لیزر بکینی میزنم ولی احساس میکنم جدیدا که ارضا نمیشم به خاطر این پماده ممکنه به خاطر ایت پماد باشه ؟