دکترباتو
بازدید 30
0

هزینه لیزر جای جوش بدن

یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین موارد در عمل های زیبایی بحث هزینه های آن است. هزینه لیزر جای جوش بدن یکی از این هزینه هاست که بعد از درمان جوش با لیزر پیش می آید. در این نوشته سعی می کنیم هزینه های مربوط به این نوع درمان را بررسی کنیم.

وقتی که شخصی به جوش صورت یا جوش در سایر بخش های بدن مبتلا می شود, برجستگی ها یا فرورفتگی های در آن ناحیه به وجود می آید. به این برجستگی ها و فرو رفتگی ها, جای جوش یا اسکار می گویند. جای جوش یا اسکار, پوست شخص را از صافی در می آورد و ظاهری بد به صورت یا پوست می دهد که با درمان می توان آن ها را برطرف کرد.

 

درمان جای جوش با لیزر

برای درمان اسکار یا جای جوش راه های مختلفی وجود دارد. ولی بهترین و سریعترین راه, درمان جوش صورت با لیزر است که نسبت به سایر روش ها, بیشترین مقدار جای جوش را از بین می برد.

در این روش, جای جوش یا اسکارها با کمک پرتوهای لیزر حذف می شوند. پرتوهای لیزر باعث تولید کلاژن در سطوح زیرین پوست می شوند و کلاژن ها هم سلول های پوستی جدیدی را ایجاد می کنند.

با اصلاح و ترمیم جای جوش یا اسکار با لیزر, رفته رفته پوست جدیدی روی صورت یا پوست رشد می کند که باعث صاف تر شدن پوست می شود و زشتی های جای جوش از بین می رود.

 

جلسات مورد نیاز برای درمان جای جوش با لیزر

در این روش لیزری که برای از بین بردن جای جوش ها استفاده می شود بسیار مهم است. همچنین باید شدت جای جوش ها و اسکارها را هم در نظر گرفت. با مشخص شدن این دو مورد می توان تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان جای جوش را تعیین کرد.

در حالت معمولی برای درمان جای جوش نیاز به سه الی چهار جلسه لیزر درمانی است که هر کدام 45 دقیقه طول می کشد. البته باز به شرایط بیمار بستگی دارد و تعداد جلسات از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

 

هزینه لیزر برای جای جوش چقدر است؟

هزینه لیزر برای جای جوش به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها را در زیر ملاحظه می کنید.

  • شدت جای جوش
  • عمق جای جوش
  • وسعت پراکندگی جای جوش
  • تعداد جلسات

اگر در کنار لیزر درمانی از سایر روش های کامل کننده مانند میکرودرم پوست یا تزریق ژل هم استفاده شود, هزینه لیزر جای جوش بدن بیشتر خواهد شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عادل متکلمی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *