سایز نوشته:
رنگ نوشته:

پیلینگ پوست عمل زیبایی است که در آن لایه سطحی پوست به روش های مختلفی مانند پیلینگ پوست به روش درم ابریژن, پیلینگ شیمیایی, پیلینگ مکانیکی, پیلینگ به روش لیزر برداشته می شود.

پیلینگ پوست برای برطرف کردن جوش های صورت, حذف زخم های باقیمانده از جوش ها و هر نوع اسکاری مانند سوختگی, حذف کک و مک و لک های صورت انجام می شود.

پیلینگ به صورت سطحی یا عمیق لایه های آسیب دیده پوست را از بین می برد. در حالت سطحی مواد پیلینگ فقط به سطح پوست نفوذ می کند و لایه های بالایی پوست را برمی دارد.

اما در حالت عمیق مواد به سطح عمیق نفوذ کرده و از ریشه مشکلات پوست را برطرف می کند. تشخیص اینکه کدام حالت برای شما مناسب است برعهده پزشک متخصص پوست است.

قیمت پیلینگ پوست صورت

در باره قیمت پیلینگ پوست به روش درم ابریژن می توان گفت که هزینه و قیمت پیلینگ با این روش بستگی به مقدار ناحیه ای دارد که قرار است پلینیگ بر روی آن ناحیه انجام شود. همچنین تعداد جلسات و دستمزد پزشک نیز به این هزینه اضافه می شود.

باید توجه داشته باشید که عمل زیبایی پیلینگ پوست مشمول بیمه نمی شود و تمام هزینه آن را باید خودتان پرداخت کنید. چون این عمل از نظر بیمه عمل زیبایی و غیر ضروری تشخیص داده شده است.

هر کدام از کلینیک هایی که این عمل را انجام می دهند معیارهای متفاوتی برای تعیین قیمت دارند. به همین خاطر قبل از اینکه اقدام به پیلینگ کنید, حتما از چند کلینیک معتبر قیمت بگیرید و از نحوه خدمات دهی درست هر کدام از آنها مطمئن شوید.

 

هزینه پیلینگ صورت

تجربه متخصص پیلینگ, محل جغرافیایی مطب پزشک هم بر روی هزینه و قیمت پیلینگ پوست تاثیرگذار هستند. اما اصلی ترین مورد, عمق پیلینگ و میزان ناحیه هایی از صورت است که نیاز به درمان دارد.

یک نکته دیگر اینکه, پیلینگ صورت عمیق زمان بیشتری طول می کشد و هزینه زیادتری نسبت به پیلینگ سطحی دارد.

 

قیمت و هزینه پیلینگ شیمیایی

هزینه پیلینگ شیمیایی با توجه به میزان نیاز هر فرد به پیلینگ سطحی یا عمیق متفاوت است, به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی را برای آن بیان کرد.

بعد از معاینه و تشخیص پزشک هزینه و قیمت پیلینگ شیمیایی مشخص خواهد شد. مثلا اگر پیلینگ برای درمان لک صورت انجام شود و لک های صورت هم فقط در یک ناحیه از صورت جمع شده باشند و گستردگی نداشته باشد, قیمت آن کمتر از پیلینگ کل صورت خواهد بود.

یک دیدگاه برای “قیمت پیلینگ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *