عمل جراحی بینی با قیمت مناسب

0 37

عمل جراحی بینی با قیمت مناسب، هر ساله هزاران نفر تحت عمل جراحی بینی قرار می‌ گیرند. جراحی بینی ممکن است برای اهداف زیبایی یا روش ترکیبی برای بهبود فرم و عملکرد صورت انجام شود.

بیشتر بخوانید

همچنین ممکن است برای برطرف کردن مشکلات تنفس بینی، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های بدو تولد، یا حمایت از بینی افراد پیر انجام شود.

بیمارانی که جراحی بینی را بنا بر هر دلیلی انتخاب می‌کنند باید به دنبال یک پزشک متخصص بینی و در عین حال جراحی پلاستیک باشند. این امر هم عملکرد تنفس شما را در کنار زیبایی ظاهری شما تضمین خواهد کرد.

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی‌های زیبایی است که در سطح جهانی به صورت متداولی انجام می‌شود. این جراحی توانسته طرفدارهای زیادی را برای خود دست و پا کند.

جراحی بینی بیشتر برای زیباتر کردن صورت و افزایش زیبایی شخص انجام می‌شود. به همین خاطر شرکت بیمه هزینه آن را پوشش نمی‌دهد و تمامی‌هزینه آن بر عهده خود شخص است.

بیمه معمولا جراحی زیبایی را پوشش نمی‌‌دهد. با این حال، جراحی برای اصلاح یا بهبود عملکرد تنفس، بدشکلی اصلی یا جراحت‌هایی که در ناحیه بینی وجود دارد ممکن است در برخی از شرکت‌های بینی پوشش داده شوند.

بیماران باید اطلاعات مربوط به هزینه را از جراحان خود به دست آورند و در مورد بیمه و هزینه‌های آن قبل از جراحی صحبت کنند.

عواملی بر هزینه و قیمت جراحی بینی اثرگذار است. این عوامل می‌توانند هزینه‌ها را تغییر دهند. میزان پیچیدگی و سختی جراحی، کارهای بعد و قبل از جراحی، موقعیت جغرافیایی، جراح بینی، مرحله‌های بیهوشی از جمله عواملی هستند که می‌توانند عمل جراحی بینی با قیمت مناسب را افزایش دهند.

 

آیا جراحی بینی زیبایی می‌ تواند یک بینی بی نقص ایجاد کند؟

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) شکل بینی را اصلاح می‌‌کند و آن را با سایر ویژگی‌‌های صورت متعادل می‌ کند. از آنجا که بینی برجسته‌ ترین ویژگی صورت است، حتی تغییرات اندک می‌‌تواند ظاهر صورت را بهبود بخشد.

برخی از بیماران تقویت چانه را همراه با رینوپلاستی برای تعادل بهتر ویژگی ‌های خود انتخاب می‌ کنند. رینوپلاستی به تنهایی نمی‌ تواند به شما یک نیم ‌رخ کامل بدهد.

بسیار مهم است که بیمار قبل از جراحی درک روشنی از آنچه تغییر می‌کند داشته باشد. با توجه به محدودیت‌‌ها و خطراتی این روش درمانی دارد. نوع پوست، سابقه نژادی، و سن از جمله عواملی هستند که قبل از جراحی توسط جراح مورد بررسی قرار می‌‌گیرند. جراح همچنین در مورد عوامل خطرزا باید به بیمار هشدار بدهد، هر چند این عوامل مواردی کوچک باشند.

در هر سنی با توجه به شرایط خاص می‌توان عمل جراحی بینی را انجام داد و این عمل هیچ محدودیت سنی ندارد. ولی بیماران جوان به جز در موارد اختلال تنفسی شدید، معمولا تا زمانی که بینی شان به رشد کامل برسد، در سن ۱۵ یا ۱۶ سالگی برای جراحی بینی کاندید نمی‌‌شوند.

برای تغییر شکل بینی، پوست برداشته می‌‌شود و به جراح اجازه می‌‌دهد تا استخوان و غضروف را جابه جا کند. سپس پوست redraped و روی قاب جدید بخیه زده می‌‌شود. برای حفظ شکل جدید در طول ترمیم یک آتل در بیرون از بینی می‌تواند کمک زیادی بکند.

اگر ماده جاذب نرم در داخل بینی قرار گیرد تا سپتوم را تثبیت کند، این ماده معمولا صبح پس از جراحی برداشته می‌شود. پانسمان بینی خارجی و splints معمولا پنج تا ۷ روز پس از جراحی برداشته می‌شود.

تجربه و مهارت حراج بینی در این عمل بسیار مهمتر است. بینی عضوی از صورت است که درست در چشم دید است و در تماس رو در رو بیشتر به چشم می‌آید و زیبایی همه صورت را در برخی مواقع تحت تاثیر قرار می‌دهد.

عمل جراحی بینی با قیمت مناسب و معقولی باید انجام شود. این را هم به خاطر بسپارید که هر جراح یا کلینیکی که قیمت بالاتری دریافت کند قرار نیست نتیجه بهتری را نیز برای زیبایی صورت شما ارائه دهد.

مولفه‌ها و عوامل زیادی هستند که برای رسیدن به نتیجه بهتر بر روی عمل جراحی بینی تاثیر می‌گذارند. قیمت جراحی بینی معیار خوبی برای ارزیابی کیفیت جراحی نمی‌باشد.

ممکن است بپسندید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.