سایز نوشته:
رنگ نوشته:

میکرودرم پوست صورت اگر توسط پزشک متخصص پوست انجام شود, کمترین عوارض را خواهد داشت. اکثر عوارض میکرودرم پوست صورت به خاطر شرایط غیراستریل محیط عمل یا استفاده نامناسب از درمان است.

اگر محیط و درمان برای انجام میکرودرم مناسب نباشد, ممکن است بیمار بعد از عمل در معرض ابتلا به عفونت های مختلف قرار بگیرد.

اگر دستگاهی که برای میکرودرم استفاده می شود به صورت درستی تنظیم نشود, پوست بیمار توسط کریستال هایی که در پوست صورت نفوذ می کنند, سوراخ خواهد شد. همینطور این کریستال ها در صورت استفاده نادرست, ممکن است به چشم بیمار نیز آسیب بزنند و باعث تحریک آن شوند.

همه این عوارض جانبی میکرودرم پوست صورت بسیار نادر هستند و با انجام درست روش میکرودرم اصلا اتفاق نمی افتند. همه این ها منوط به این است که شما در انتخاب پزشک متخصص پوست خود دقت کافی به خرج دهید و از رزومه و سابقه پزشکی و تعداد عمل های موفق وی اطمینان حاصل کنید.

درمان میکرودرم پوست صورت توسط متخصص پوست

مزایای میکرودرم پوست صورت در هر حالتی سر جای خودش است و فرقی ندارد که توسط چه کسی انجام می شود. انتخاب پزشک متخصص برای میکرودرم پوست برای این است که شما در کنار مزایای میکرودرم با عوارض کمتری بعد از درمان روبه رو شوید و این عوارض را به حداقل برسانید.

پس انجام میکرودرم پوست صورت توسط یک متخصص پوست یا یک پزشک زیبایی تفاوت زیادی به حال بیمار ندارد, نکته ای که باید بیماران به آن توجه کنند این است که شرایط و محیط درمان نیز کاملا برای درمان میکرودرم آماده باشد.

پزشک هر چقدر نیز در کار خود توانا و متخصص باشد اگر محیط و شرایط عمل برای وی و بیمار به درستی آماده نشود, خطرات درمان نیز زیادتر خواهد بود و این ربطی به تخصص پزشک متخصص پوست یا پزشک زیبایی ندارد.

پس سعی کنید کلینیک و درمانگاهی را برای میکرودرم پوست صورت خود انتخاب کنید که از هر لحاظی آمادگی انجام درمان را داشته باشد.

قبل از عمل با پزشک تان درباره کلینیک و محلی که قرار است درمان شما در آنجا انجام شود, حسابی صحبت کنید و از آماده بودن و مناسب بودن آنجا برای درمان تان مطمئن شوید.

همچنین قبل از میکرودرم با پزشک خود درباره بیماری های پوستی که می تواند بر روی میکرودرم شما تاثیر بگذارد نیز صحبت کنید و از واجد شرایط بودن خودتان برای میکرودرم نیز مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *