مجله سلامتی و زیبایی دکتر با تو > زیبایی > کاشت مو > جدیدترین روش‌های کاشت مو در ایران
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

جدیدترین روش های کاشت مو در ایران – در حال حاضر خیلی از افراد به خاطر ریزش مو و آسیب دیدن موهایشان دنبال راهی برای کاشت مو می باشند، تا زیبایی موهای خود را برگردانند. نکته مهم این است که جدیدترین روش کاشت مو می تواند اشخاص کم مو و یا طاس را زودتر به نتیجه دلخواه برساند.

این را بدانید، اگر کلینیکی کارش خوب باشد و در آنجا به روش کاشت مو قدیمی هم اقدام به این کار کنید، و توسط جراحان و پزشک های با تجربه انجام شود، شما به هیچ عنوان متوجه کاشت آنها نمی شوید.

کاشت مو و روش های آن

کاشت مو به کارهایی گفته می شود که برای کسانی که دچار ریزش موی وراثتی (آلوپسی آندروژنیک) هستند، موهای پشت سر سالم را برمی دارند و در جلوی سر کاشت می کنند. کاشت مو در حال حاضر تنها راه حل برای درمان ریزش موی ارثی است.

کاشت مو به روش های سنتی و قدیمی

در گذشته روش هایی سر زبان ها بود که با نام کاشت مو fut معروف شده بود. در این روش به وسیله جراحی یک نواری از پشت سر فرد برداشت می شد و گرفت ها را از روی آن نوار برداشت می کردند، در نهایت بعد از مراحل ثانویه در جلوی سر و یا فضاهایی که خالی از مو بود می کاشتند، این روش اولین روش کاشت مو بود و عیب هایی مانند جراحی، درد، خونریزی، برش، جلسات زیاد، بخیه و پانسمان و غیره را داشت که باعث شد از رده خارج شود.

دومین روش کاشت مو fit نام داشت که این روش بهتر از روش قبلی بود. در این روش دیگر از برش و جراحی خبری نبود، در کاشت مو به روش fit برداشت به شکل تک به تک انجام می شد و بعد به همان شکل کاشت مو fut جلوی سر کاشت انجام می شد.

متاسفانه کاشت مو به روش fit نه تنها نتوانست عیب های کاشت مو به روش fut را حل کند. بلکه خود نیز دارای معایبی مانند تراکم کم کاشت مو، برداشت کم از بانک مو، خونریزی، درد، دوران نقاهت، عوارض جانبی و غیره بود.

جدیدترین روش کاشت مو

در چند سال اخیر استفاده از روش های قدیمی مانند روش بافت مو، روش شبکه ای و یا روش کلیپسی و چسبی که ظاهری غیر طبیعی به مو ها می دادند از رده خارج شده اند. در حال حاضر با توجه به متدهای جدیدتر کاشت مو به روش کاملا طبیعی انجام می شود.

کاشت مو در حال حاضر به یک روش خیلی مناسب، کم هزینه و بدون عارضه انجام می شود، که زمان اجرای آن کمتر از یک روز و نهایت 8 ساعت است.

کاشت مو به روش sut

این تکنیک برتر و جدیدترین روش کاشت مو مثل روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و به جا ماندن زخم و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت و غیره ندارد.

این روش توسط جراحان و پزشکان متخصص و مجرب انجام می شود، علت برتری کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های رایج، برداشت سریع و دقیق گرفت ها است که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام می شود.

بعد از آن نگهداری گرفت های برداشته شده و سلامت آنها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های خیلی ظریف انجام می شود. کاشت گرفت ها به فاصله زیر یک میلی متر انجام می شود. اینها برخی از مزیت های این روش در مقایسه با سایر روش های کاشت مو است.

در این متد دیگر مثل روش های کاشت موی سنتیFIT و FUT نیازی به جلسه های طولانی مدت برداشت و کاشت مو و همینطور شاهد خستگی بیمار نخواهید بود.

همینطور از بقیه مزایای جدیدترین روش کاشت مو به روشSUT می توان به انجام طراحی خط رویش یا Hair line توسط گروه حرفه ای کاشت مو، هماهنگ با مدل دلخواهی که شخص مد نظر دارد اشاره کرد .

علاوه بر این مشاهده موهای کاشته شده بعد از کاشت موی طبیعی که به اندازه ی نیم الی یک سانت است در همان روز اول امکان پذیر است. کاشت با تراکم خیلی بالا در یک جلسه انجام می شود.

در کاشت مو به روش SUT هیچ مویی هدر نمی رود. از بین رفتن فولیکول های برداشت شده به صفر می رسد. در طی این روش به مقدار تراکم بانک موی فرد، بیشترین برداشت گرفت ها را داریم و با فریز کردن فولیکول های مو همه گرفت های برداشت شده سالم می مانند.

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران کاشت مو به روش sut است. این روش آخرین روش کاشت مو هم به شمار می رود. در این روش کاشت می توانیم تا 14000 تار موی واقعی را در یک جلسه کاشت کنیم. آن هم بدون عوارض جانبی، بدون جراحی، بدون درد و بدون خونریزی انجام می شود.

توجه داشته باشید در صورتی که کاشت موی خود را با روش sut انجام دهید، دیگر ملاک و شرایطی تحت عنوان بهترین فصل کاشت مو و بهترین زمان برای کاشت مو معنایی ندارد و به راحتی می توانید کاشت موی خود را هر زمانی که بخواهید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *