مجله سلامتی و زیبایی دکتر با تو > زیبایی > میکرونیدلینگ > هزینه میکرونیدلینگ چقدر است؟
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

هزینه میکرونیدلینگ برای همه افراد یکسان نیست. محاسبه هزینه میکرونیدلینگ بر اساس مواردی مانند نواحی مورد نظر, میزان انجام میکرونیدلینک بر روی آن نواحی, تعداد جلسه های درمانی, دستمزد پزشک و محل جغرافیایی مشخص می شود.

 

عوامل مهم در تعیین هزینه میکرونیدلینگ

  • هزینه میکرونیدلینگ با مزوتراپی بیشتر خواهد شد. معمولا مزوتراپی را برای تاثیر بیشتر و سریعتر استفاده می کنند.
  • هر چقدر ناحیه های میکرونیدلینگ شده زیاد باشد, هزینه ها نیز افزایش خواهد یافت.
  • دستمزد پزشک
  • محلی که کلینیک یا مطب در آنجا قرار دارد نیز در هزینه ها اثرگذار است.
  • تعداد جلسه های میکرونیدلینگ بر هزینه های درمان اثر می گذارد. تعداد جلسه ها توسط پزشک تعیین می شود. در حالت معمولی حداقل چهار جلسه هر ماه یکبار بهترین نتیجه را به همراه دارد.

بسیاری از متقاضیان میکرونیدلینگ در هنگام مشاوره با ما درباره هزینه تقریبی آن سوال می پرسند. در جواب باید بگوییم که قیمت و هزینه میکرونیدلینگ به صورت متوسط در هر جلسه با توجه به ناحیه درمان از 200 الی 350 هزار تومان است.

هزینه میکرونیدلینگ کل صورت از 200 هزار تومان شروع می شود و هزینه درمان نقطه ای میکرونیدلینگ معمولا از 50 هزار تومان در هر جلسه شروع می شود. قیمت گذاری بقیه نواحی بعد از مشورت با پزشک مشخص می شود.

با توجه به هزینه های گفته شده می توان گفت که این عمل زیبایی بسیار به صرفه است. اما برای اینکه به صورت دقیق از هزینه های میکرونیدلینگ مطلع شوید بهترین کار تماس با کلینیک و گذاشتن قرار مشاوره با پزشک متخصص است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *