سایز نوشته:
رنگ نوشته:

لیزر موهای زائد صورت یک راه همیشگی و بدون ریسک برای حذف موهای زائد از صورت است. لیزر بهترین روش درمان موهای زائد در همه ناحیه های پوست بدن و به ویژه در صورت مانند چانه، پشت لب، گونه، گردن، دست، پا، کمر و غیره است.

خیلی از کسانی که قصد دارند موهای زائد خود را با لیزر برطرف کنند، درباره اثرات لیزر بر قسمت های لیزر شده نگران می شوند و در این باره سوال های مشابهی را می پرسند. که مهمترین آنها درباره عوارض لیزر صورت است.

لیزر پالسی از نور است که بدون ضرر زدن به بافت های کناری ناحیه لیزر شده، تبدیل به حرارت می شود و به فولیکول ریشه مو وارد می شود و آنها را خشک می کند. در این شیوه امکان رویدن دوباره موهای حذف شده وجود ندارد و به پوست هم صدمه ای وارد نمی شود.

عوارض لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت چه عوارضی دارد؟

از عوارض لیزر صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ایجاد سوختگی
  • لك و جوش
  • جواب ندادن به درمان
  • فولیكولیت و آكنه

مناسب است که بیمار یک تا دو روز پیش از لیزر موهای زائد صورت حتما موهای این ناحیه را با ژیلت یا تیغ به صورت کامل اصلاح کند.

در جلسه درمان لیزر صورت، لیزر با با طول موج مشخصی برای حذف موهای زائد به صورت تابش داده می شود. این طول موج باعث می شود تا همه فولیکول های موی صورت خشک شده و از ریشه موهای زائد این ناحیه خشک شوند.

بعد از پایان جلسه درمان لیزر صورت بهتر است از کرم های اصلاحی و ضد ورم در ناحیه صورت استفاده کنید و باید به مدت چند ساعت بر روی صورت آنها را نگهدارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *