ماندگاری تزریق چربی

0 16

ماندگاری تزریق چربی یکی از اصلی ترین مواردی است که افراد متقاضی تزریق چربی به آن توجه می‌کنند. هر چقدر ماندگاری تزریق چربی بیشتر باشد رضایت متقاضیان نیز برای انجام تزریق چربی بیشتر خواهد بود. این ماندگاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این نوشته سعی می‌کنیم آنها را برای شما توضیح دهیم.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی برای برطرف کردن اثرات پیری زودرس و چین و چروک‌های ایجاد شده در پوست انجام می‌شود. به بیانی علمی‌تر, تزریق چربی مجموعه کارهایی است که با انجام آنها, چربی از بافت‌هایی پر چربی مانند پهلو, ران, شکم و.. برداشته می‌شود و بعد از خالص سازی و پاکسازی با کمک وسایل و روش‌هایی خاصی دوباره به نواحی موردنظر تزریق می‌گردد.

گفتنی است که بهترین سن تزریق چربی تا شصت سالگی است. با تزریق چربی هم می‌توان چین و چروک‌های پوست که بر اثر پیری ایجاد شده اند را برطرف کرد و هم می‌توان از آن برای لیفت ابرو, پرپشت کردن ناحیه‌های ویژه و غیره استفاده کرد.

 

ماندگاری تزریق چربی

عوامل گوناگونی بر روی ماندگاری تزریق چربی تاثیر می‌گذارند, باید به این نکته توجه کنید که تزریق چربی یک گونه انتقال چربی از ناحیه ای به ناحیه دیگر بدن است و در حین این نقل و انتقال‌ها مولفه‌های مختلفی باعث کاهش ماندگاری تزریق چربی می‌شوند.

اگر تزریق چربی به وسیله یک پزشک متخصص و باسابقه انجام شود و تمام دستگاه‌ها و وسایل موردنیاز برای تزریق استاندارد و تمیز و استرلیزه باشند مطمئن باشید که ماندگاری تزریق چربی بیشتر خواهد بود و بعد از تزریق نیز شاهد تورم یا سایر عوارض بعد از تزریق نخواهید بود.

 

عوامل مهم در ماندگاری تزریق چربی

– اولین عامل تاثیرگذار بر روی ماندگاری تزریق چربی شرایط بیمار است. مثلا سن, جنسیت, رزومه پزشکی بیمار, ژنتیک, شرایط محیطی و آب و هوایی و غیره در ماندگاری تزریق چربی مهم هستند.

– دومین عامل به آماده بودن و استاندارد بودن کلینیکی برمی‌گردد که متقاضی در آنجا تزیق چربی را انجام می‌دهد. هر چقدر این محیط تمیزتر و استرلیزه تر باشد ماندگاری تزریق بیشتر خواهد بود.

– سومین عامل شامل تعداد جلسه‌هایی که پزشک معالج تان برای درمان توصیه می‌کند. شما باید در همه جلسات درمانی برای تزریق چربی شرکت کنید تا ماندگاری تزریق چربی را تضمین کنید.

– چهارمین عامل شامل ورزش روزانه شماست که می‌تواند چربی‌های زائد شما را از بین ببرد و به ماندگاری تزریق چربی نیز کمک کند. این ورزش قرار نیست به صورت حرفه ای و سنگین انجام شود همین که روزانه مقداری پیاده روی داشته باشید کافی است.

ممکن است بپسندید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.