از بین بردن موهای زائد برای همیشه

0

راه مطمئن و دائمی برای از بین بردن موهای زائد روش لیزر است. همان که با لیزر موهای زائد شناخته می شود. لیزر می تواند به صورت همیشگی موهای زائد شما را از بین ببرد و خیال شما را از این بابت راحت کند.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه دغدغه بسیاری از افراد است. شاید شما هم برای رها شدن از دست موهای زائد راه های گوناگونی را امتحان کرده باشید. هر کدام از این راه ها در مدت های کوتاهی فکر شما را از موهای زائد منحرف می کنند ولی به صورت کامل و برای همیشه آنها را از بین نمی برند.

راه مطمئن و دائمی برای از بین بردن موهای زائد روش لیزر است. همان که با لیزر موهای زائد شناخته می شود. لیزر می تواند به صورت همیشگی موهای زائد شما را از بین ببرد و خیال شما را از این بابت راحت کند.

لیزر موهای زائد همیشگی است

لیزر موهای زائد تنهاترین انتخاب برای درمان موهایی است که در موقع رشد و خارج شدن از پوست٬ زیر پوست نفوذ می کنند و سبب جوش یا لک به ویژه در ناحیه گردن مردان و ساق پای زنان میشود.

لیزر سبب می شود تا موهای زائد از بین بروند و رشد موهای زائد کاهش یابد و جلوی نفوذ آنها به زیر پوست و ایجاد جوش با لک گرفته شود.

باید توجه کنید که لیزر بر روی موهای سفید اثری ندارد. هر چه موهای شما سیاه تر و کلفت تر باشد اثر لیزر بهتر خواهد بود. به همین خاطر موهای زائد بور و کمرنگ تر با لیزر کمتر از بین می روند و سی تا چهل درصد لیزر بر روی این موها اثر دارد.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

حذف موهای زائد با لیزر برای همیشه

بعد از لیزر موهای زائد باید از پوست خودتان نیز محافظت کنید. درست است که پوست مقاوم تر است و در برابر پرتوهای اشعه فرابنفش خورشید و میکروب ها مقاومت خوبی نشان می دهد ولی عدم رسیدگی به آن می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. به ویژه بعد از لیزر موهای زائد نیز باید این مراقبت ها تشدید شوند.

اگر نمی خواهید از اپیلاسیون استفاده کنید و روش دائمی لیزر درمانی را برای حذف موهای زائد خود انتخاب کرده اید, باید بدانید که لیزر برای درمان و بهبود قسمت های وسیعی از پوست مناسب است.

به ویژه در پوست های روشن با موهای تیره اثرگذاری بیشتری دارد. بعد از انجام لیزر ناحیه لیزر شده دردناک و قرمز می شود، پس در این مرحله پوست نیاز به مراقبت دارد.

بیشتر بخوانید: آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

برای نتیجه بهتر چه کنیم؟

دست کم یک ماه پیش از لیزر، به هیچ نحوی از اپیلاسیون و یا از موم برای حذف موهای خود استفاده نکنید.

اگر قرار است با لیزر موهای زائد را حذف کنید بهتر است اصلا از سولاریوم یا حمام آفتاب نیز استفاده نکنید.

یک روز مانده به زمان لیزر می توانید موهای خودتان را اصلاح جزئی کنید. فقط فقط دقت کنید که محل های لیزر شونده نباید به هیچ ماده آرایشی آغشته باشد.

بعد از لیزر موهای زائد می توانید از کرم های ضدالتهاب و ضدورم و اصلاحی به منظور کم کردن سوزش و خارش در ناحیه های لیزر شده استفاده کنید.

ممکن است بپسندید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.