هزینه لیزر لیپولیز شکم چقدر است؟

0 2,764

لیزر لیپولیز راهی برای رهایی از چاقی و اضافه وزن نیست و کسانی که در تمام نواحی بدن شان دارای چربی‌های اضافی هستند برای این عمل مناسب نیستند. این نکته بسیار مهمی‌است که باید به آن توجه کنید. بسیاری از مراجعه کننده‌ها انتظار دارند که چاقی آنها با لیپولیز از بین برود که این تصوری کاملا اشتباه است.

بیشتر بخوانید

این عمل زیبایی برای افرادی مناسب است که فقط بخشی از بدن شان با چربی‌های اضافی پر شده و باعث شده تناسب بقیه اندام شان از بین برود. این افراد می‌تواند توده‌های چربی‌های خود را در زمان کوتاهی با کمک لیزر لیپولیز بردارند و بدنی خوش فرم و متناسب داشته باشند. بدون اینکه شاهد کبودی و تورم‌های روش‌های تهاجمی‌باشند.

هزینه لیزر لیپولیز شکم

تعیین قیمت لیزر لیپولیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از آنجا که این عمل زیبایی تحت پوشش بیمه نیست باید تمامی‌هزینه‌های آن را خودتان پرداخت کنید. همچنین هر پزشکی با توجه به علل خاصی قیمت گذاری‌های متفاوتی دارد.

به عنوان مثال, هزینه لیزر لیپولیز برای شکم از یک میلیون تا پنج میلیون متغیر است. تعیین قیمت دقیق وابسته به مقدار چربی‌هایی است که در ناحیه شکم وجود دارد. برای سایر اندام‌ها هم حدود قیمت‌ها اینگونه است.

نواحی مختلف بدن برای لیپولیز بر اساس سطح کرایو دسته بندی می‌گردد و هر سطحی به صورت جداگانه در درون دستگاه وکیوم و فریز قرار می‌گیرد. قیمت لیپولیز هر یک از این سطح‌ها نیز به صورت جداگانه تعیین می‌شود.

مثلا در صورتی که شکم به دو بخش قسمت شود, هزینه هر زون با کرایو دو سطحی ۲۵۰ , و با کرایو چند سطحی ۵۰۰ تومان و تمامی‌شکم یک میلیون محاسبه می‌شود.

بنابر این ابتدا باید محل دقیق لیپولیزر و مقدار چربی‌های جمع شده در آن ناحیه معین شود و بعد پزشک با تشخیص پزشکی خود هزینه دقیق لیزر لیپولیز آن نواحی را مشخص کند. در تعیین هزینه لیزر لیپولیز موارد زیر مهم هستند.

  • وضعیت بیمار
  • ناحیه لیپولیز مثل ران, صورت, باسن و شکم قیمت متفاوتی دارند.
  • مقدار چربی‌های اضافی که قرار است بیرون آورده شود.
  • وسعت ناحیه درمان
  • تعداد جلسات درمانی
  • دستمزد جراح
  • هزینه‌های بیمارستان یا کلینیک

اما شما نباید هزینه لیپولیز را معیار انتخاب پزشک قرار دهید. در انتخاب پزشک باید تخصص و تاییدیه‌های حرفه ای و میزان موفقیت آمیز بودن عمل‌های قبلی وی را بسنجید و پزشک خودتان را انتخاب کنید.

ممکن است بپسندید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.