هزینه لیزر موهای زائد

0

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به محلی که باید لیزر شود و همینطور بر اساس مرد یا زن بودن مراجعه کننده متفاوت است. هزینه لیزر موهای زائد اندام زنانه با مردانه قیمت واحدی ندارد.

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به محلی که باید لیزر شود و همینطور بر اساس مرد یا زن بودن مراجعه کننده متفاوت است. هزینه لیزر موهای زائد اندام زنانه با مردانه قیمت واحدی ندارد. در گذشته هزینه را بر اساس تعداد پرتاپ ها دستگاه لیزر حساب می کردند.

چه عواملی روی هزینه لیزر موهای زائد تاثیر می گذارد؟

سه عامل مهم در تعیین هزینه لیزر موهای زائد تاثیرگذار است. اول دستگاهی که برای لیزر استفاده می شود. دوم مهارت و تجربه پزشکی که این عمل را انجام می دهد و سوم محلی از بدن که تحت لیزر قرار می گیرد.

در بیشتر سایت های زیبایی قیمت هایی برای لیزر موهای زائد اعلام شده که این قیمت ها بیشتر بر اساس دو عامل اولی است و هنوز در این قیمت ها هزینه مربوط به ناحیه لیزر شده مشخص نشده است.

برای اطلاع از دستگاه های لیزر و بهترین دستگاه می توانید به مطلب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید که دستگاه لیزر شما را درمان نمی کند، بلکه این پزشک است که با کمک دستگاه لیزر موهای زائد شما را از بدن تان حذف می کند. پس در انتخاب پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه دقت کنید. هر چقدر دستگاه های لیزر پیشرفته ای وجود داشته باشند ولی پزشک ناشی و بی تجربه باشد، مطمئن باشید که نتیجه بدی خواهید گرفت.

هزینه لیزر موهای زائد بدن

مقایسه هزینه لیزر موهای زائد با سایر روشها

در این ابتدای کار بدانید که هزینه لیزر خیلی خیلی خیلی از سایر روش ها ارزان تر است. چرا؟

چون لیزر موهای زائد بدون دردسر است و در کمترین زمان به نتیجه مطلوب تان می رسید. شاید در مقایسه سر انگشتی در ابتدای عمل هزینه لیزر بیشتر از بقیه روش ها به نظر برسد، ولی اگر به انتهای مسیر درمان برسید متوجه خواهید شد که هزینه کمتری نسبت به سایر روش ها پرداخت کرده اید.

دوم اینکه لیزر بدون هیچ عوارض خاصی و با ایمنی بالا موهای زائد شما را برمی دارد. در صورتی که در سایر روش ها بخشی از موهای زائد حذف نشده یا به صورت ناقص برداشته می شوند. دستگاه لیزر بیش از نود درصد موهای زائد شما را برمی دارد.

ممکن است بپسندید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.