سایز نوشته:
رنگ نوشته:

از هر کسی بپرسید دوست دارد اندامی زیبا و متناسب داشته باشد و خیلی ها هم هستند که بیکار نمی نشینند و به فکر می افتند که راهی برای تناسب اندام خود پیدا کنند. وزن بیش از اندازه در برخی از اندام ها بدن آنها را از تناسب می اندازد.

در این میان اگر این چاقی زیبایی اندام ها را نیز تحت الشعاع قرار دهد علاوه بر زیبا نبودن اندام ها ممکن است باعث از بین رفتن اعتماد به نفس افراد نیز شود. از طرفی این چاقی با خود چربی هایی زائدی را دارد که می تواند منجر به بیماریهای دیگری شود. کویتیشن راهی برای لاغری اندام های بدن شماست.

 

چرا باید کویتیشن انجام دهیم؟

بهترین راه برای کم کردن و از بین بردن چربی های اضافی بدن ورزش کردن و استفاده از یک رژیم غذایی مناسب است. اما بعضی وقت ها این دو راه جوابگو نیست و شخص هر چقدر ورزش می کند و تغذیه درستی نیز دارد باز چربی های اضافی از اندام هایش کم نمی شوند.

اینجاست که به فکر راه های دیگری برای حذف این چربی های مزاحم می افتد. راهی که نتیجه زودتر و مطمئنی به دنبال داشته باشد. یکی از این راه ها که به درمان لاغری موضعی با کویتیشن مشهور است راهی مطمئن و زودبازده است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند و از آن رضایت دارند.

 

کویتیشن چیست؟

کویتیشن روشی برای لاغری موضعی است که در آن چربی های زائد ناحیه های مختلف بدن مانند شکم, گردن, صورت, پشت, ران ها, گونه و چانه, و سایر اندام های پر چربی به راحتی حذف می شوند و یک روش کاملا بدون جراحی است که توسط دستگاهی به نام اولتراسوند انجام می شود.

این روش لاغری موضعی عارضه خاصی بعد از درمان ندارد و در حین درمان نیز شخص بیهوشی را تجربه نمی کند و در طول درمان کاملا هوشیار است. فقط باید توسط یک پزشک متخصص پوست انجام شود تا دقت انجام آن بالا رود و نتایج آن هر چقدر زودتر در بدن مشاهده شود.

پس کویتیشن یک عمل زیبایی برای کم کردن چربی های زائد بدن است که با کمک امواج اولتراسوند و بدون جراحی انجام می شود. این امواج ضربه ها و تکانه هایی را با فرکانس های زیاد به بافت های چربی دار اندام ها ی بدن وارد می کنند و باعث شکستن و خرد شدن چربی های می شوند.

این چربی های شکسته به صورت مایع در می آیند و این چربی های مایع شده یا در مکانیسم بدن می سوزند و یا به وسیله سیستم طبیعی بدن دفع می شوند. این عمل زیبایی می تواند چین و چروک ها را صاف و گودی و پف زیر چشم ها را هم حذف می کند و باعث پوستی جوان تر و زیباتر می شود.

هزینه و قیمت کویتیشن

برای تعیین هزینه کویتیشن بهتر است از یک متخصص زیبایی یا متخصص پوست مشورت بگیرید و در همان ابتدای درمان از ریز و درشت هزینه هایی که پرداخت خواهید کرد آگاه شوید.

پزشک برای تعیین هزینه و قیمت کویتیشن باید شما را به صورت دقیق معاینه کند و مقدار چربی های حذف شده را مشخص کند و از طرفی از وضعیت جسمانی شما مطمئن شود.

عوامل دیگری نیز دست به دست هم می دهند تا هزینه کویتیشن مشخص شود, از این عوامل می توان به میزان وزن فرد و سن, میزان چاقی, تخصص پزشک, محل کلینیک یا مطب پزشک و غیره اشاره کرد. به همین خاطر در ابتدای کار نمی توان هزینه دقیقی برای کویتیشن انجام شده بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *