بهترین مارک کرم روشن‌کننده پوست صورت

0 23

کرم روشن کننده پوست صورت یکی از لوازم آرایشی است که خانم‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند. به همین خاطر پیدا کردن بهترین مارک کرم روشن کننده پوست صورت برای آنها خیلی مهم است.

مارک‌های زیر با این عنوان در بازار موجود است ولی کدام یک از آنها جزء بهترین کرم صورت هستند. در این مطلب سعی می‌کنیم چند نمونه از بهترین مارک‌های این کرم‌ها را معرفی کنیم.

 

کرم روشن کننده پوست صورت اوریاژ

اوریاژ از مارک‌هایی بهترین کرم روشن کننده پوست صورت است. این مارک هیدروکینون دارد که تیرگی پوست را از بین می‌برد و برای پوست‌های حساس مناسب بوده و لکه بری عالی نیز دارد. اگر می‌خواهید پوست تان سفیدتر شود بهتر است این کرم را با کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

کرم روشن کننده پوست صورت سی گل

مارک سی گل روشن کنندگی فوق العاده ای دارد و پوست صورت را شاداب و تازه می‌کند. برای حفاظت از پوست تان نیز می‌توانید روی این کرم حساب باز کنید, چون این کرم قدرت جذب خوبی دارد و پوست را مرطوب نگه می‌دارد و لکه‌های روی پوست را نیز حذف می‌کند.

اگر سه ماه به صورت مرتب این کرم را استفاده کنید روشنی و شفافیت پوست تان ملموس تر خواهد بود. همچنین این کرم با خودش ویتامین‌های A و C و E را هم دارد که برای پیشگیری از پیری و حفاظت از پوست عالی است.

 

کرم روشن کننده پوست صورت نیوآ

نیوآ نیز یکی از بهترین مارک‌های روشن کننده پوست صورت است، کرم این مارک نیز ویژگی‌های برتر زیادی دارد که حفاظت از پوست در مقابل اشعه‌های UV  از آن جمله است. همچنین می‌توان از آن به مثابه ضدآفتاب نیز استفاده کرد.

اگر قرار است در زیر نور مستقیم باشید بهتر است از قبل بر روی پوست تان این کرم را بمالید. با مصرف این مارم پوست تان همیشه مرطوب می‌ماند و از پیری زودرس نیز جلوگیری می‌کند.

 

کرم روشن کننده پوست صورت لانکوم

کرم‌های گیاهی روشن کننده لانکوم نیز یکی از بهترین‌هاست. این کرم براساس طب سنتی چینی ساخته شده و عصاره سه گیاه چینی را در خودش دارد که باعث شادابی و جوان ماندن پوست صورت تان می‌شود.

این کرم این قابلیت را هم دارد که پوست تان را اصلاح و روشن کند و کارکرد تغذیه ای برای پوست تان داشته باشد. هر شب و روز می‌توانید این کرم گیاهی را پوست صورت تان ماساژ دورانی بدهید و از خاصیت‌های آن روی پوست تان شگفت زده شوید.

 

کرم روشن کننده پوست صورت نوکس

نوکس یکی از دیگر از مارک‌های کرم روشن کننده پوست صورت است که هم پوست را روشن می‌کند و هم باعث جوانی آن می‌شود. قدرت جذب این کرم بالاست و بسیار سبک است و در برابر هر گونه لک و تیرگی از پوست تان محافظت می‌کند.

کرم این مارک نیز از عصاره‌های گیاهی تولید شده, عصاره گل ساعتی, گل گاو زبان وحشی و خشخاش را می‌توانید در ترکیبات آن پیدا کنید که برای سلول‌های پوست تان بسیار مفید هستند. برگ زیتون و گل همیشه بهار نیز در این کرم به کار رفته که لک‌ها و تیرگی پوست تان را برطرف می‌کند.

گیاه ماکا که می‌تواند باعث گردش خون در پوست شود نیز در این کرم استفاده شده است. این کرم با این مجموعه گیاهی اگر به صورت مرتب استفاده شود می‌تواند پوست تان را شفاف و روشن کند. از این کرم می‌توانید در حین آرایش استفاده کنید ولی بهتر است اگر صبح از این کرم استفاده کرده اید, برای اثرگذاری بیشتر عصرها نیز دوباره آن را روی صورت تان بمالید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.