دکترباتو
بازدید 31
0

نحوه ریختن موها بعد از لیزر

خیلی از افراد برای از بین بردن موهای زائد خود از روش هایی مانند ژیلت یا اپیلیدی استفاده می کنند ولی بعد از مدتی دوباره سر و کله موهای زائد پیدا می شود. ولی با لیزر موهای زائد با کمی صبر و حوصله می توانید از دست موهای زائد برای همیشه راحت شوید.

بعد از لیزر موهای زائد در مدت چند هفته موهای زائد می ریزند و مشکل موهای زائد در نواحی مختلف بدن تان برطرف می شود. البته ریزش موهای زائد بعد از لیزر بستگی به تفاوت های شصی هر یک از افراد دارد و مدت زمان ریزش موها بعد از لیزر در برخی افراد ده روز و در برخی تا سه هفته بعد از لیزر درمانی طول می کشد.

هر یک از افراد دارای الگوی رشد موی متفاوتی است و این عامل باعث می شود تا مدت زمان ریزش هر یک از افراد متفاوت باشد. در ضمن این مورد بر روی جلساتی که باید اقدام به لیزر درمانی کنید نیز تاثیر می گذارد و به طور متوسط دست کم شش جلسه برای حذف موهای زائد با لیزر نیاز دارید. در این مدت فولیکول موهای زائد شما با لیزر خشک می شوند و بعد از مدتی این موها شروع به ریزش می کنند و دوباره رشد نمی کنند.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید لازم است بعد از اتمام لیزر درمانی برای شاژر دوباره مراجعه کنید. اولین دوره شارژ سه ماه بعد از اولین لیزر درمانی است و دومین دوره به شش ماه بعد و سومین دوره به بعد از یکسال از دوره دوم موکول می شود. این دوره های یکساله را می توانید هر سال ادامه بدهید تا از ریزش کامل موهای زائد و دوباره رشد نکردن آنها مطمئن تر شوید.

لیزر موهای زائد برای چه افرادی مناسب است؟

همه افراد می توانند از لیزر برای موهای زائد خود استفاده کنند. ولی باید توجه کنند که پوست آنها در هنگام لیزر نباید آغشته به مواد رنگ دانه باشد و آخرین مرتبه آفتاب گرفتن و سولاریوم سع ماه الی شش ماه قبل از لیزر موهای زائد باشد.

قبل از لیزر موهای زائد نباید موم بیندازید یا از دستگاه های اپیلیدی استفاده کنید. این روشها ریشه موهای زائد شما را تضعیف می کنند و در زمان لیزر نتیجه مطلوبی به دست نمی آید.

قبل از لیزر درمانی می توانید موهای زائد خود را با ژیلت شیو کنید. تیغ زدن و شیو کردن با ژیلت تنهاترین کار مجازی است که قبل از لیزر درمانی می توانید انجام بدهید.

کسانی که می خواهند موهای زائد خود را با لیزر از بین ببرند نباید از نخ های کلاژن در مدت زمان سه تا چهار هفته پیش از لیزر استفاده کنند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عادل متکلمی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *